Profile last updated by:

Bino Gambino


Title History

 

  • EWF (Empire Wrestling Federation) Tag Team titles w/Rudy Luna by winning a Battle Royal (April 23, 2004);
  • EWF (Empire Wrestling Federation) Cruiserweight defeating Liger Rivera (July 16, 2005);
  • EWF (Empire Wrestling Federation) Cruiserweight defeating The K.I.D.D. (August 26, 2005);
  • EWF (Empire Wrestling Federation) Heavyweight title defeating Jason King (September 23, 2005);
  • EWF (Empire Wrestling Federation) Heavyweight title defeating Syrus (May 26, 2006);
  • EWF (Empire Wrestling Federation) Heavyweight title defeating Dan “The Man” Kobrick (November 23, 2007);

 

Career Highlights